Sailing Legia zaprasza na kursy na patent sternika motorowodnego.

Zapraszamy na kurs umożliwiający uzyskanie patentu sternika motorowodnego. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną kadrę Sailing Legia posiadającą odpowiednie uprawnienia instruktorskie. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz dużo czasu na przećwiczenie manewrów i naukę pływania motorówką. Kurs kończy się egzaminem państwowym na patent sternika motorowodnego realizowanym w drugim dniu kursu w godzinach południowych w miejscu organizacji kursu. Egzamin realizowany jest na tym samym jachcie, na którym prowadzony jest kurs.

Terminy i zapisy

 

1 maja
25 maja
8 czerwca
13 lipca
20 lipca
10 sierpnia
24 sierpnia
7 września
21 września

Zapisy na kurs motorowodny na sternik@sailinglegia.pl

* przy grupach minimum 10 osób możemy ustalić dedykowany termin kursu i egzaminu.

Jacht

Kursy prowadzimy na jachtach Bayliner CC7 z silnikiem 150 KM – i  sportowym RIB-e z silnikiem 50 KM lub 150 KM w zależności od liczebności grupy. Część praktyczna, oprócz szkolenia przy szkoleniowej kei Saling Legia, przewiduje niespodzianki szkoleniowe, oraz  wpłynięcie do innego Portu – taki test w ramach szkolenia  - by faktycznie poczuć ster bez względu jakiej marki będzie Wasza motorówka,  a nie tylko przygotować się do egzaminu.

Czas trwania i harmonogram

1 dzień (sobota lub niedziela)
Część teoretyczna (oraz przykładowe testy) jest realizowana w formie zdalnej - kursant otrzymuje komplet materiałów do samodzielnej nauki
 
Plan dnia 
09:00 - 14:00 - zajęcia praktyczne na wodzie
14:00 - 15:00 - przerwa obiadowa
15:00 - 17:00 - zajęcia praktyczne na wodzie

od 17:00 - egzamin teoretyczny, a po nim praktyczny

Kadra

Wojtek Groszyk


Cena 

Cena za kurs to 599 zł.
Egzamin przeprowadzany jest przez egzaminatorów akredytowanych przy Ministerstwie Sportu i Turystyki i opłacany jest bezpośrednio do egzaminatorów.

Zdawalność

Do tej pory, zdawalność naszych kursantów to 100%!